Jak zwiększyć płodność u mężczyzny? To pytanie, które rodzi się w głowach mężczyzn, którzy nie mogą zapłodnić swojej partnerki. Na szczęście – medycyna coraz częściej oferuje sprawdzone metody, które pozwalają uporać się z frustrującą niepłodnością.

Leczeniem niepłodności z reguły zajmują się specjaliści. Ze względu na fakt, iż problem ten staje się coraz powszechniejszy – powstają niezależne kliniki niepłodności. Niestety, usługi tego typu z reguły nie są refundowane. Ich koszt jest na tyle wysoki, że nie każdy zainteresowany może sobie pozwolić na prywatne leczenie.

Na całe szczęście istnieje szereg naturalnych metod na zwiększenie płodności, które cechuje relatywnie wysoka skuteczność (w stosunku do ceny ich zastosowania). O czym konkretnie mowa? Które naturalne rozwiązania pozytywnie działają na męską płodność?

Żeń-szeń na płodność

Żeń-szeń to roślina, której korzeń wykorzystywany jest przez medycynę niekonwencjonalną od wielu, wielu lat. Co istotne z punktu widzenia zainteresowanych tą publikacją – żeń-szeń jest skuteczny w leczeniu niepłodności.

Związki zawarte w żeń-szeniu poprawiają jakość i ilość produkowanego nasienia, co finalnie przekłada się na większą płodność. Istnieją badania, które jednoznacznie wskazują, że żeń-szeń może być pomocny w leczeniu niepłodności.

Traganek błoniasty na płodność

Traganek błoniasty to roślina, która nie cieszy się tak wielka popularnością, jak chociażby wyżej wspomniany żeń-szeń, jednakowoż – jego skuteczność nie podlega absolutnie żadnym dyskusjom. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne, wspiera samopoczucie psychiczne i fizyczne.

Traganek błoniasty znajdziemy w wielu różnych suplementach na odchudzanie.

Buzdyganek naziemny na płodność

Buzdyganek naziemny to jeden z naturalnych boosterów testosteronu – związków wpływających pozytywnie na produkcję najważniejszego męskiego hormonu. Jak powszechnie wiadomo, niedobór testosteronu może skutkować między innymi problemami ze sprawnością seksualną.

Buzdyganek naziemny – zwiększa libido, ogranicza ryzyko wystąpienia problemów z erekcją i zwiększa ruchliwość plemników. Co więcej, dodaje pewności siebie.

Komercyjne, gotowe suplementy na płodność – co warto stosować?

Wiara w naturalne, babcine sposoby na płodność – powoli umiera. Mało kto ufa, że traganek, buzdyganek czy żeń-szeń przywróci naturalną płodność. Z większym zainteresowaniem spotykamy się podczas wyboru naturalnych suplementów diety.

Warto mieć jednak świadomość, że lwia część produktów przedstawianych jako suplementy na płodność – po prostu nie działa. Tylko nieliczne cieszą się pozytywnymi opiniami. Dlatego też, zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego preparatu – warto szczegółowo zaznajomić się z recenzjami i ocenami.

W naszej ocenie, obecnie najlepszą propozycją na rynku są tabletki Semaxin.pl, które to wyróżnia bardzo bogaty skład, tj.:

N-acetylo-L-cysteina; otoczka kapsułki – żelatyna; ekstrakt z korzenia traganka błoniastego (Astragalus membranaceus) [16% polisacharydów]; ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) [40% saponin]; ubichinon (koenzym Q10); ekstrakt z korzenia ashwagandhy (Withania somnifera) [7% witanolidów]; octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E); ekstrakt z kwiatów szafranu (Crocus sativus L.); cytrynian cynku; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; L-selenometionina – Selenium SeLECT®; barwnik – dwutlenek tytanu, indygotyna; ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) [95% piperyny] – BioPerine®; cyjanokobalamina (witamina B12); kwas pteroilomonoglutaminowy (foliany).

Skład tabletek Semaxin to jednak nie wszystko. Produkt może pochwalić się szeregiem pozytywnych recenzji i komentarzy. Konsumenci zauważają, że produkt działa i co ważne – jest w pełni bezpieczny, co wynika z jego naturalnego składu.

Więcej informacji na temat tabletek na płodność Semaxin, znaleźć można oficjalnej stronie produktu, tj. Semaxin.pl.