Przeciętna jednostka żyjąca w XXI wieku nie odżywia się regularnie i zdrowo – alarmuje Światowa Organizacja Zdrowia. Niestety, nie dbamy o dobre nawyki żywieniowe i ignorujemy sygnały wysyłane przez nasz organizm. Nierzadko kończy się to chorobami, dolegliwościami, a nawet i śmiercią.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak duży wpływ na naszą kondycję ma to, co jemy. Ignorujemy zasady zdrowego żywienia nie dlatego, że mamy lekceważące podejście – po prostu brakuje nam świadomości odnośnie zagrożeń.

Zagrożenia wynikające z niewłaściwych nawyków żywieniowych
Pierwszym, podstawowym zagrożeniem wynikającym z niezdrowej, nieregularnej diety jest otyłość, czyli nadmiar tkanki tłuszczowej. To nie tylko defekt o charakterze estetycznym, to także przypadłość mająca ogromny wpływ na nasze zdrowie. Otyłość może skutkować zaburzeniami całego organizmu, miażdżycą, nadciśnieniem, zawałem serca czy chorobami nowotworowymi.

To jednak nie wszystko. Nie tylko nadmiar tkanki tłuszczowej może stanowić problem. Bardzo popularnym zaburzeniem jest zanieczyszczenie i zakwaszenie organizmu.

Jak wyeliminować toksyny z organizmu?
Występowanie szkodliwych substancji w organizmie to norma. Takie narządy jak nerki, wątroba czy jelita potrafią sobie z nimi poradzić tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie obciążamy ich dodatkowo niezdrową i nieregularną dietą.

W momencie kiedy dojdzie do zanieczyszczenia organizmu, detoksykację można przeprowadzić na jeden z poniższych sposobów, a mianowicie:

  • Dieta oczyszczająca
  • Suplementacja (błonnik)
  • Domowe mikstury (np. detoks Beyonce)

Jak wyeliminować zakwaszenie organizmu?
Brak równowagi kwasowo-zasadowej bardzo często kończy się licznymi zaburzeniami w organizmie. Doprowadzać może między innymi do pojawienia się silnych bólów brzucha, nieświeżym oddechem czy problemami z wypróżnianiem.

Zakwaszenie to stan, którego pozbędziemy się kilkoma metodami, a mianowicie:

  • Dieta zasadowa (bogata w produkty zasadotwórcze)
  • Suplementy diet (np. spirulina, chlorella)
  • Domowe receptury (np. soda oczyszczona, ocet jabłkowy)

Nasza propozycja – Spirulin Plus:

Jednym ze skutecznych rozwiązań na tego typu dolegliwości jest Spirulin Plus. To efektywna metoda, która pozwala pozbyć się zakwaszenia w wygodny i bardzo szybki sposób.

Spirulin Plus to jeden ze środków, które są naprawdę wysoko opiniowane. Postanowiliśmy, w ramach tej mini-recenzji przytoczyć kilka najciekawszych, znalezionych w sieci opinii na temat tego produktu.

Karolina22, forum Wizaz.pl:
Generalnie zakwaszenie organizm może mieć naprawdę poważne konsekwencje zdrowotne. Ja z tego tytułu wylądowałam nawet w szpitalu. Dzisiaj stosuję Spirulin Plus i równowaga w organizmie jest. To środek naturalny dlatego nie mam obaw co do jego stosowania.

Karzelek7, forum poMesku.org.pl:
Nie mam wątpliwości co do tego, że nie ma lepszego rozwiązania na zakwaszenie, aniżeli Spirulin Plus. A uwierzcie – przetestowałem wiele różnych rozwiązań. Żadne z nich nie było tak efektywne jak wspomniany wyżej suplement. Poprawa jest natychmiastowa.

Raratuta11, forum Stylistka.pl:
Dziewczyny, na zakwaszenie to tylko suplementy, a konkretniej Spirulin Plus. Soda i ocet to może i skuteczne rozwiązania, ale nie tak wygodne. Ja stosuję w formie profilaktyki Spirulin i już od dawna nie miałam żadnego dyskomfortu trawiennego.

Sternik90, forum kfd.pl:
Nie ufam suplementom diet. Raczej uważam, że to pic na wodę. Z jednym wyjątkiem, bo sięgnąłem kiedyś po Spirulin Plus za namową narzeczonej. I w tym przypadku faktycznie odczujesz poprawę. U mnie po 2 tygodniach pH w organizmie wróciło do normy, co na pewno nie jest dziełem przypadku.